Schodiště z Českých Budějovicích - Zdeněk Hajný

Potřebujete nové schodiště, které elegantně propojí jednotlivá podlaží vašeho domu? Schodiště nejenže musí spolehlivě a bezpečně překlenout dva prostory, ale stávají se také dominantním prvkem daného prostoru. Jsou důležitým interiérovým doplňkem a proto je potřeba jejich výběru věnovat dostatečnou pozornost. Vyžadujete-li kvalitu a špičkové provedení, schody a schodiště od zámečnictví Zdeněk Hajný jsou tím pravým řešením. Realizujeme nerezové venkovní i vnitřní schodiště, které se vyznačují kvalitou i moderním designem.

Originální schodiště na zakázku

Naše zakázková výroba schodiště je ideální volbou pro všechny, kdo vyhledávají kvalitu a profesionální služby. Nabízíme zákazníkům komplexní servis v podobě zpracování návrhu, výroby, dopravy i zajištění montáže schodiště. Každé schodiště je jiné, a proto je i cena pokaždé odlišná, bývá stanovena na základě rozměrů, typu a dalších požadavků zákazníka, jako například i možných doplňků.

Naše schodiště se stane originálním a zajímavým doplňkem daného prostoru. Za svou výjimečnost vděčí nejen prvotřídnímu designu a zpracování, ale také použitým materiálům. Při výrobě každé zakázky jsou totiž používány jen ty nejkvalitnější materiály na trhu. Výsledkem jsou vysoce kvalitní produkty s dlouhou životností, které spolehlivě slouží po desítky let. Dodáme vám nejen schody, ale i designově sladěné zábradlí. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou, zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku.2012 © zamecnictvi-hajny.cz | Zámečnictví České Budějovice, zábradlí na schodiště, interiérové schodiště | Mapa webu